Dokumenty na stiahnutie

 

PRIHLÁŠKA
pre jednotlivca

Ak sa chcete do súťaže zapojiť s vlastnými autorskými prácami sami ako jednotlivec, prosím, vyplňte túto prihlášku. Prihláška pre jednotlivca je vo formáte PDF, priamo v nej si môžete zvoliť vekovú aj súťažnú kategóriu, v ktorej budete súťažiť.

PRIHLÁŠKA
pre kolektív

Pre triedne alebo neformálne kolektívy, prosíme, aby ste použili tento typ prihlášky do súťaže. Stačí, ak prihlášku vyplní vedúci kolektívu, zvolí vhodnú súťažnú aj vekovú kategóriu a doplní kontaktné údaje. Prihláška sa vypĺňa priamo v PDF formáte.

PRIHLÁŠKA
pre pedagóga

Do súťaže sa môžu zapojiť učitelia, vychovávatelia a iní pedagogickí pracovníci, ktorí k svojmu príspevku vyplnia a pripoja aj prihlášku v PDF formáte. Prihlásiť sa môžu všetci pedagógovia - aj tí, ktorých trieda súťaží, aj tí, ktorých žiaci sa neprihlásili.

PROPOZÍCIE
súťaže

Všetky potrebné informácie o súťaži, vyhlásenej téme, kritériách hodnotenia, vekových kategóriách, formátoch súťažných prác a forme zasielania príspevkov nájdete v dokumente s propozíciami súťaže.


PLAGÁT
O SÚŤAŽI

Prehľadný poster s informáciami o téme, termínoch súťaže a ďalších potrebných informáciách na súťaži si stiahnite tu.

PLAGÁT
S PARTNERMI

Súťaž s kampaňou by sa nezaobišla bez jej partnerov. Ktoré všetky organizácie nás podporili, nájdete na tomto plagáte.

PLAGÁT
S CENAMI

Prehľadný vizuál s vecnými cenami, ktoré môžu jednotlivci aj kolektívy v kategóriách pre deti, mládež a učitelia vyhrať, si stiahnite tu.

TLAČOVÁ
SPRÁVA

Ak chcete vedieť všetko o súťaži v skratke, prečítajte si našu tlačovú správu určenú pre novinárov a médiá z 30. marca 2016.