Zuzana Fialová

Zuzana je herečka Slovenského národného divadla, pedagogička na Vysokej škole muzických umení a aktuálne aj porotkyňa šou Tvoja tvár znie povedome. Zisti, prečo je neNORMAlna.

Natália Turčinová

Natália vyštudovala Prírodovedeckú fakultu Univerzity Komenského a v súčasnosti pôsobí ako marketingová manažérka bezbariérovej reštaurácie v Bratislave. Aj Natália je neNORMAlna.

Robo Jakab

Robo je herec divadla Astorka a komik známy predovšetkým zo šou Partička, Vo štvorici po Slovensku, ale aj Bazára Chalaňov. Aj Robo je neNORMAlny. Vieš prečo?

 

 

Mišo Sabo

Mišo je moderátor Rádia Expres, v ktorom vysiela vlastnú šou Mišo a Mona. Ani on sa v živote nevyhol situácii, v ktorej sa stal neNORMAlnym. Píše o tom tu.

Matúš Vallo

Známy bratislavský architekt a líder skupiny Para Matúš má jasno v tom, prečo je neNORMAlny. Stal sa nim už v detstve, o čom bližšie hovorí vo svojom video príspevku.


Matej Tóth

Matej je jeden z našich najúspešnejších športovcov Je majster sveta v disciplíne chôdza. Matej je nenormálne dobrý športovec, pretože aj on je neNORMAlny. Prečo?
 

Miro Jaroš

Spevák a slovenský finalista prvej SuperStar je veľmi obľúbený aj detským publikom. Ani Miro nie je normálny, pretože je neNORMAlny. O svojej neNORMAlnosti hovorí vo videu.


Ľudmila Kolesárová

Marketingová manažérka neziskovej organizácie Dobrý anjel a blogerka sa denne stretáva s neNORMAlnosťou u dobrých ľudí pri svojej práci. Pozrite si Ľudmilin osobný príbeh, kedy sa stala neNORMAlnou.

Evelyn

Herečka a komička obsadila slovenský internet jej vtipnými videami a v Televízii JOJ si zahrala vo vlastnom seriáli Život podľa Evelyn. Eva Kramerová je nielen vtipná, ale aj neNORMAlna.

 

Michal Hvorecký

Spisovateľ Michal Hvorecký, ktorého knihy vychádzajú nielen na Slovensku, ale aj v mnohých ďalších krajinách, objavil svoju nenormálnosť v Nemecku. Zistite viac vo videu.